Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Karmelicka 30/1
31-128 Kraków

biuro@gnk.pl

+48 12 416 16 16

poniedziałek - piątek
09.00-17.00


Formularz kontaktowy

Sprzedażą inwestycji zajmuje się Grupa Nieruchomości Kraków posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, gwarantujące Państwu profesjonalną obsługę. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego. Grupa Nieruchomości Kraków jest licencjonowaną agencją nieruchomości zrzeszoną w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Inwestor

Tworzymy firmę, która od ponad 10 lat zajmuje się generalnym wykonawstwem, kompleksowymi remontami oraz wykończeniem wnętrz.

Działamy na rynku zamówień prywatnych i użyteczności publicznej. W zakresie naszej działalności znajdują się przede wszystkim obiekty mieszkalne i biurowe, lokale użytkowe oraz sklepy. Wykonujemy również prace dla wymagających inwestorów indywidualnych. Dla naszych klientów prowadzimy pełną obsługę inwestycji, współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi firmami. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywanych prac i przy doborze materiałów. Na rynku jesteśmy cenieni za staranność przy wykonywaniu prac, a przede wszystkim terminowość.